Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpieczna przyszłość z ubezpieczeniem Gwarantowana Emerytura+

Data publikacji: 2017-10-03, Data modyfikacji: 2017-10-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Bezpieczna przyszłość z ubezpieczeniem Gwarantowana Emerytura+

3 października MetLife startuje z kampanią „Przyszłość osobista”. Promować będzie ubezpieczenie Gwarantowana Emerytura+, unikatowe rozwiązanie dla osób, które chcą odkładać oszczędności na przyszłą emeryturę bez ponoszenia ryzyka inwestycyjnego.

Gwarantowana Emerytura+ to indywidualne ubezpieczenie rentowe, które zapewnia wypłatę dożywotniego miesięcznego świadczenia już po 10 latach opłacania składek. Ubezpieczony sam określa wysokość gwarantowanego świadczenia, wiek, w którym zacznie je otrzymywać (może to być 60., 65. lub 70. rok życia) oraz tryb opłacania składki.

Ubezpieczenie skierowane jest głównie do trzech grup klientów:

- przedsiębiorców prowadzących własną działalność, płacących relatywnie niewielkie składki ZUS;

- profesjonalistów, przede wszystkim przedstawicieli tzw. wolnych zawodów, którzy szukają najlepszego sposobu gromadzenia oszczędności na emeryturę;

- partnerów życiowych osób, które nie pracują i nie będą miały wypłaconej emerytury z ZUS.

Gwarantowana Emerytura+ to znakomity sposób na uzupełnienie emerytury państwowej, która w przyszłości będzie bardzo niska. Po zakończeniu pracy zawodowej możemy być zaskoczeni wysokością świadczenia z ZUS, o wiele niższego niż ostatnia pensja. To co wyróżnia nasz produkt to elastyczność i gwarancja dożywotniej wypłaty świadczenia w ustalonej wysokości. – powiedział Rafał Piotrowski, Dyrektor Działu Rozwoju Produktów i Zarządzania Portfelem w MetLife.

Szerokie możliwości

Gwarantowana Emerytura+ umożliwia również ochronę życia i zdrowia ubezpieczonego i jego bliskich. Miesięczne świadczenie z tytułu inwalidztwa wypłacane jest dożywotnio w przypadku całkowitego i trwałego inwalidztwa ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku. 
Z kolei bliscy ubezpieczonego, w przypadku jego śmierci, otrzymują zwrot składek za umowę podstawową, pomniejszonych o opłatę stałą, oraz jednorazowe świadczenie w wysokości 6 miesięcznych dożywotnich świadczeń emerytalnych. W przypadku, gdy śmierć ubezpieczonego nastąpiła przed upływem 15-letniego okresu wypłaty, jego bliskim będzie wypłacane dodatkowe miesięczne świadczenie emerytalne do końca tego okresu.

Dodatkowe korzyści

Gwarantowana Emerytura+ daje możliwość zwiększenia gromadzonych środków za pomocą wpłat na rachunek dodatkowy. Polisę można wzbogacić o specjalną ochronę ubezpieczeniową w razie poważnego (min. 50-procentowego) inwalidztwa w skutek nieszczęśliwego wypadku. Ochrona ta zapewnia wpłatę jednorazową i w miesięcznych ratach przez 15 lat. Można też dokupić inne umowy dodatkowe. Świadczenia nie podlegają podatkowi od spadków i darowizn oraz podatkowi od zysków kapitałowych.

Kampania „Przyszłość osobista” i nowe logo MetLife

Kampania „Przyszłość osobista” promująca Gwarantowaną Emeryturę+ będzie się głównie koncentrować na działaniach online. Oprócz bannerów i artykułów w internecie czy postów na Facebooku uruchomiona zostanie strona, na której klienci będą mogli poznać szczegóły oferty, a także skorzystać z formularza i skontaktować się z agentem MetLife. W dalszej odsłonie kampanii planowana jest również strona edukacyjna oraz reklamy prasowe. 

Start kampanii zbiega się z wprowadzeniem w Polsce nowego logo MetLife, które firma od ubiegłego roku stopniowo wprowadza na swoich rynkach. Gwarantowana Emerytura+ to pierwszy produkt MetLife w Polsce, który pojawia się pod nowym brandem.

Odświeżenie marki i nowe logo to efekt globalnej strategii, która odzwierciedla cele MetLife związane z realizacją potrzeb klientów. Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a my chcemy nadążać, a nawet wyprzedzać potrzeby naszych klientów i być dla nich zaufanym partnerem. Chcemy też zmienić to, w jaki sposób klienci postrzegają ubezpieczenia, dbając, żeby były prostsze i lepiej dopasowane do prawdziwych potrzeb. Odzwierciedleniem tego podejścia jest nowe hasło towarzyszące marce „Razem przez życie”. – powiedziała Aneta Świercz-Grądkowska, Dyrektor ds. Marketingu Zintegrowanego w MetLife.

Ubezpieczenie Gwarantowana Emerytura+ dostępne jest w sieci agencji i u wybranych partnerów MetLife na terenie całego kraju.

MetLife TUnŻiR S.A., Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: MetLife TUnŻiR S.A.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  namysłowski 

  Powiat namysłowski – powiat w województwie opolskim, którego siedzibą jest Namysłów. Zaliczany do niego gminy: Namysłów, Domaszowice, Pokój, Świerczów, Wilków oraz miasto Namysłów.

  Teren odznacza się licznymi, pięknymi lasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i szeregiem zabytków. Przykładem atrakcyjnych walorów przyrody jest Stobrawski Park Krajobrazowy. Powiat możemy zwiedzać, dzięki wielu szlakom turystycznym, m.in. znanym szlakiem drewnianych kościółków. Ponadto odwiedzający mogą obejrzeć Namysłowski browar i zamek oraz Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Namysłowie. Układ dróg gwarantuje łatwe poruszanie się pomiędzy miejscowościami.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola