Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs na graffiti

Data publikacji: 2014-01-07, Data modyfikacji: 2014-01-07
A A AWydrukDrukuj  
 

18 grudnia br. odbył się odbiór budowlany ciągu pieszo - rowerowego przy trasie Namysłów - Kamienna. Pod torami kolejowymi, znajdującymi się nad drogą krajową nr 39 Namysłów - Kamienna, powstał tunel umożliwiający swobodne przejście pieszych i bezpieczny przejazd rowerzystom.

 


Urząd Miejski w Namysłowie ogłasza konkurs na wykonanie graffiti na ścianach tunelu. Propozycje wraz z danymi do kontaktu można zgłaszać do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Namysłowie lub przesyłać pocztą elektroniczną na adres e - mail: sekretariat@namyslow.eu do 8 stycznia 2014 roku. Na wykonawcę najbardziej interesującego graffiti czeka atrakcyjna nagroda.

 

Apelujemy jednocześnie, by nie niszczyć obiektu i nie brudzić ścian! Wspólnie zadbajmy o to, by ta nowo powstała budowla stanowiła piękny element krajobrazu naszego miasta.

 

 

 

 

 

Urząd Miejski w Namysłowie, Źródło artykułu: www.namyslow.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Namysłowie
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  namysłowski 

  Powiat namysłowski – powiat w województwie opolskim, którego siedzibą jest Namysłów. Zaliczany do niego gminy: Namysłów, Domaszowice, Pokój, Świerczów, Wilków oraz miasto Namysłów.

  Teren odznacza się licznymi, pięknymi lasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i szeregiem zabytków. Przykładem atrakcyjnych walorów przyrody jest Stobrawski Park Krajobrazowy. Powiat możemy zwiedzać, dzięki wielu szlakom turystycznym, m.in. znanym szlakiem drewnianych kościółków. Ponadto odwiedzający mogą obejrzeć Namysłowski browar i zamek oraz Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Namysłowie. Układ dróg gwarantuje łatwe poruszanie się pomiędzy miejscowościami.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola