Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Marszałkowski Budżet Obywatelski - II edycja

Data publikacji: 2018-02-03, Data modyfikacji: 2018-02-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Już po raz drugi zapraszamy Państwa do wspólnego gospodarowania pieniędzmi z budżetu naszego województwa. Trzy miliony złotych przeznaczyliśmy na Marszałkowski Budżet Obywatelski, do którego już w lutym i marcu będziecie mogli Państwo składać swoje propozycje – możecie nie tylko wybierać zadania, które mają być zrealizowane, ale sami możecie być ich autorami! Zachęcam do zgłaszania projektów i współdecydowania o tym, które z nich zostaną zrealizowane. Mam nadzieje, że dzięki naszemu współdziałaniu powstanie wiele cennych inicjatyw ważnych nie tylko dla Waszego najbliższego otoczenia, ale i dla całego województwa. Wiele zależy od Państwa aktywności – czekamy na Wasze pomysły! Andrzej Buła, marszałek województwa opolskiego   3 mln złotych z podziałem na subregiony dla mieszkańców województwa opolskiego 2 grupy zadań – powiatowe i subregionalne od 50 do 100 tysięcy złotych na zadania powiatowe od 70 do 150 tysięcy złotych na zadania subregionalne musisz być mieszkańcem województwa opolskiego, by móc zgłaszać zadanie i głosować Zgłaszanie zadań: 12 lutego – 4 marca Głosowanie: 9 kwietnia – 29 kwietnia Więcej informacji o Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim pod linkiem: https://budzet.opolskie.pl/

Pełna treść wiadomości na: namyslow.eu/4986/marszalkowski-budzet-obywatelski-ii-edycja.html
Urząd Miejski w Namysłowie, Źródło artykułu: namyslow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  namysłowski 

  Powiat namysłowski – powiat w województwie opolskim, którego siedzibą jest Namysłów. Zaliczany do niego gminy: Namysłów, Domaszowice, Pokój, Świerczów, Wilków oraz miasto Namysłów.

  Teren odznacza się licznymi, pięknymi lasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i szeregiem zabytków. Przykładem atrakcyjnych walorów przyrody jest Stobrawski Park Krajobrazowy. Powiat możemy zwiedzać, dzięki wielu szlakom turystycznym, m.in. znanym szlakiem drewnianych kościółków. Ponadto odwiedzający mogą obejrzeć Namysłowski browar i zamek oraz Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Namysłowie. Układ dróg gwarantuje łatwe poruszanie się pomiędzy miejscowościami.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola