Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odcinek Kluczbork - Namysłów [i kawałek dalej]

 
Wreszcie udało mi się sfilmować wyjazd z Kluczborka w stronę Wrocławia , z lewej strony, po stronie drugiego toru, wreszcie nie pod słońce! które oślepiało i nic nie było widać, i szyby wreszcie czystsze, albo z braku podświetlenia słońcem się takie wydawały :) Chodziło mi najbardziej o odcinek Kluczbork - Smardy - Wołczyn, bo to zawsze było "skopane". Nagranie sięga tylko do Namysłowa i kawałek dalej ponieważ padła bateria w urządzeniu nagrywającym. Docelowo chciałem zrobić do Oleśnicy. Linia była wieloktronie nagrywana, niemniej jednak uwielbiam tę linię, i uważam, że tutaj "linia Kluczbork - Oleśnica majową porą, w pełni wiosny" ma swoje uzasadnienie. Było już w lutym, z końcem kwietnia, to teraz z końcem maja. 0:00:00 - Kluczbork 0:02:40 - wiadukt nad rozebraną łącznicą towarową Kluczborka 0:05:55 - Smardy 0:12:22 - 0:13:10 - ten teren do niedawna jeszcze zalesion był 0:14:20 - Wołczyn 0:20:45 - Wierzbica Górna 0:29:10 - Domaszowice 0:39:42 - Gręboszów 0:46:25 - Namysłów Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube (youtube.com/editor).

 


Kubek Elektrowoz
 
Data pliku video: 2015-05-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  namysłowski 

  Powiat namysłowski – powiat w województwie opolskim, którego siedzibą jest Namysłów. Zaliczany do niego gminy: Namysłów, Domaszowice, Pokój, Świerczów, Wilków oraz miasto Namysłów.

  Teren odznacza się licznymi, pięknymi lasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i szeregiem zabytków. Przykładem atrakcyjnych walorów przyrody jest Stobrawski Park Krajobrazowy. Powiat możemy zwiedzać, dzięki wielu szlakom turystycznym, m.in. znanym szlakiem drewnianych kościółków. Ponadto odwiedzający mogą obejrzeć Namysłowski browar i zamek oraz Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Namysłowie. Układ dróg gwarantuje łatwe poruszanie się pomiędzy miejscowościami.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola