Belka
Niedziela, 25 Lutego 2024   imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Powiatowe eliminacje OTWP w Namysłowie

Data publikacji: 2019-04-11, Data modyfikacji: 2019-04-14
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 8 kwietnia 2019r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej zorganizowany został przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie, Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Namysłowie oraz Starostwo Powiatowe w Namysłowie. Nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników turnieju ufundowali: Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej i Starostwo Powiatowe w Namysłowie. W grupie I szkół podstawowych dwa czołowe miejsca zajęły Jagoda Marczenko i Zuzanna Kasztelan z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bukowiu. W grupie II szkół podstawowych i gimnazjalnych zwyciężyli Gracjan Walkowicz ze Szkoły Podstawowej Nr2 w Namysłowie i Maja Szymańska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Idzikowicach. W najstarszej III grupie wiekowej – szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych zwyciężyli: Kamil Janiszewski z Zespołu Szkół Mechanicznych w Namysłowie i Jakub Kowalczyk z I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie. Osoby te będą reprezentowały powiat namysłowski na eliminacjach wojewódzkich. Opracował: mł. bryg. Andrzej Prokop KP PSP w Namysłowie

Pełna treść wiadomości na: psp.namyslow.pl/?p=3344
psp.namyslow.pl, Źródło artykułu: psp.namyslow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  namysłowski 

  Powiat namysłowski – powiat w województwie opolskim, którego siedzibą jest Namysłów. Zaliczany do niego gminy: Namysłów, Domaszowice, Pokój, Świerczów, Wilków oraz miasto Namysłów.

  Teren odznacza się licznymi, pięknymi lasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i szeregiem zabytków. Przykładem atrakcyjnych walorów przyrody jest Stobrawski Park Krajobrazowy. Powiat możemy zwiedzać, dzięki wielu szlakom turystycznym, m.in. znanym szlakiem drewnianych kościółków. Ponadto odwiedzający mogą obejrzeć Namysłowski browar i zamek oraz Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Namysłowie. Układ dróg gwarantuje łatwe poruszanie się pomiędzy miejscowościami.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola