Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

wychowawca podwórkowy - OfPr/17/1788

Data dodania: 2017-11-09
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Zieliniec, Stawka minimalna: 2700.00 PLN
Zakres obowiązków: Praca z rodziną w miejscu zamieszkania lub w miejscu wskazanym przez rodzinę: udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich syt. życiowej, w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych, wychowawczych, w poszukiwaniu, podejmowaniu i utrzymywaniu pracyprzez członków rodziny; wspieranie aktywności społecznej rodzin: podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin.

Pełna treść ogłoszenia na: pupnamyslow.pl/oferta/9769/wychowawca-podworkowy-ofpr-17-1788
Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie, Źródło ogłoszenia: pupnamyslow.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
namysłowski 

Powiat namysłowski – powiat w województwie opolskim, którego siedzibą jest Namysłów. Zaliczany do niego gminy: Namysłów, Domaszowice, Pokój, Świerczów, Wilków oraz miasto Namysłów.

Teren odznacza się licznymi, pięknymi lasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i szeregiem zabytków. Przykładem atrakcyjnych walorów przyrody jest Stobrawski Park Krajobrazowy. Powiat możemy zwiedzać, dzięki wielu szlakom turystycznym, m.in. znanym szlakiem drewnianych kościółków. Ponadto odwiedzający mogą obejrzeć Namysłowski browar i zamek oraz Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Namysłowie. Układ dróg gwarantuje łatwe poruszanie się pomiędzy miejscowościami.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola