Belka
Wtorek, 23 Października 2018   imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA!

Data dodania: 2018-10-12
  „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożaró... więcej »
 
 

ŚLUBOWANIE STRAŻAKA

Data dodania: 2018-09-08
7 września 2018 roku w  Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie odbyło się ślubowanie nowo przyjętego do służby strażaka . Funkcjonariusz zosta&... więcej »
 
 

AKCJA KRWIODAWSTWA W KOMENDZIE POWIATOWEJ PSP...

Data dodania: 2018-09-06
W dniu 31 sierpnia 2018r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie odbyła się akcja Honorowego Krwiodawstwa. Do oddania krwi zarejestrowały się 54 osoby, z czego 41 os&... więcej »
 
 

XII OGÓLNOPOLSKA PIESZA PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW NA...

Data dodania: 2018-06-27
  Tradycją jest już, że każdego roku, w sierpniu, strażacy Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych wraz ze swoimi rodzinami podążają piel... więcej »
 
 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Data dodania: 2018-06-13
KLAUZULA INFORMACYJNA Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2, art. 14 ust. 1 i 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwi... więcej »
 
 

FAJERWERKI - WYSTRZAŁOWO, A NIE WYBUCHOWO

Data dodania: 2018-04-23
  Fajerwerki to materiał łatwopalny i wybuchowy – o wysokiej temperaturze palenia i dużym polu rażenia w momencie wybuchu. To nie zabawka, którą można dać dziecku! Zwr&oac... więcej »
 
 

WYNIKI 7 ETAPU NABORU DO SŁUŻBY

Data dodania: 2018-04-04
  W dniu dzisiejszym zakończyły się dwa etapy postępowania kwalifikacyjnego (etapV i VI) – sprawdzian z pływania i test wiedzy na stanowisko stażysta w Jednostce Ratowniczo – Gaś... więcej »
 
 

WYNIKI 2, 3 i 4 ETAPU NABORU DO SŁUŻBY

Data dodania: 2018-03-30
  W dniu dzisiejszym zakończyły się trzy etapy postępowania kwalifikacyjnego(etap II,III i IV) – próba wydolnościowa, sprawdzian z lęku wysokości(akrofobia) i próby spra... więcej »
 
 

OGŁOSZENIE O NABORZE DO SŁUŻBY W KP PSP NAMYSŁÓW

Data dodania: 2018-03-06
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko: stażys... więcej »
 
 

POŻEGANIE ZE SŁUŻBĄ ST.BRYG. HENRYKA SERUGI

Data dodania: 2018-02-19
W dniu 9 lutego 2018r. w Komendzie Powiatowej PSP w Namysłowie odbyło się pożegnanie ze służbą odchodzącego na emeryturę zastępcy komendanta powiatowego PSP st. bryg. mgr inż.... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 42
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  namysłowski 

  Powiat namysłowski – powiat w województwie opolskim, którego siedzibą jest Namysłów. Zaliczany do niego gminy: Namysłów, Domaszowice, Pokój, Świerczów, Wilków oraz miasto Namysłów.

  Teren odznacza się licznymi, pięknymi lasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i szeregiem zabytków. Przykładem atrakcyjnych walorów przyrody jest Stobrawski Park Krajobrazowy. Powiat możemy zwiedzać, dzięki wielu szlakom turystycznym, m.in. znanym szlakiem drewnianych kościółków. Ponadto odwiedzający mogą obejrzeć Namysłowski browar i zamek oraz Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Namysłowie. Układ dróg gwarantuje łatwe poruszanie się pomiędzy miejscowościami.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola