Belka
Niedziela, 25 Lutego 2024   imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

SZKOLENIE DOSKONALĄCE Z ZAKRESU WSPÓŁPRACY Z LOTNICZYM POGOTOWIEM RATUNKOWYM DLA STRAŻAKÓW OSP KSRG Z TERENU POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

Data publikacji: 2019-04-15, Data modyfikacji: 2019-04-18
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 15 kwietnia 2019 roku w godzinach wieczornych odbyła się część praktyczna szkolenia doskonalącego z zakresu współpracy z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym dla strażaków OSP KSRG z terenu powiatu namysłowskiego. Szkolenie zostało zorganizowane przez Komendę Wojewódzką PSP w Opolu przy współpracy z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Opolu oraz  KP PSP w Namysłowie.  Miejscem ćwiczeń było wyznaczone lądowisko gminne zlokalizowane w  Namysłowie przy ul. Jana Pawła II. W szkoleniu wzięło udział łącznie 19 kursantów. Podczas części praktycznej instruktor LPR zapoznał uczestników z zasadami bezpieczeństwa, przedstawił dobór miejsca na lądowisko dla śmigłowca w zależności od pory dnia. Najważniejszym punktem szkolenia było zapoznanie z budową śmigłowca i praktyczne przyjmowanie śmigłowca na wyznaczone lądowisko.  Absolwentom szkolenia gratulujemy uzyskania nowych kwalifikacji.

Pełna treść wiadomości na: psp.namyslow.pl/?p=3348
psp.namyslow.pl, Źródło artykułu: psp.namyslow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  namysłowski 

  Powiat namysłowski – powiat w województwie opolskim, którego siedzibą jest Namysłów. Zaliczany do niego gminy: Namysłów, Domaszowice, Pokój, Świerczów, Wilków oraz miasto Namysłów.

  Teren odznacza się licznymi, pięknymi lasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i szeregiem zabytków. Przykładem atrakcyjnych walorów przyrody jest Stobrawski Park Krajobrazowy. Powiat możemy zwiedzać, dzięki wielu szlakom turystycznym, m.in. znanym szlakiem drewnianych kościółków. Ponadto odwiedzający mogą obejrzeć Namysłowski browar i zamek oraz Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Namysłowie. Układ dróg gwarantuje łatwe poruszanie się pomiędzy miejscowościami.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola