Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I sesja Rady Miejskiej w Namysłowie (część 2) - 22.11.2018

 
Informujemy, że zgodnie z art. 20, ust. 1b Ustawy o samorządzie gminnym Sesje Rady Miejskiej w Namysłowie są utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk, a nagrania udostępniane są publicznie. W związku z powyższym wejście na salę i uczestniczenie w obradach jest jednoznaczne z wyrażaniem zgodny na wykorzystanie Państwa wizerunku na stronach internetowych urzędu namyslow.eu, bip.namyslow.eu, na profilach urzędu w mediach społecznościowych facebook.com, youtube.com, oraz w magazynie samorządowym „Gazeta Namysłowska”. Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest Gmina Namysłów, ul. Stanisława Dubois 3, 46-100 Namysłów. W sprawach ochrony danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych – e-mail: iod malpka namyslow.eu lub pisemnie na adres urzędu. Państwa dane przechowywane będą do czasu realizacji obowiązku wynikającego z przepisów prawa ustawowego.

 


Urząd Miejski w Namysłowie
 
Data pliku video: 2018-11-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  namysłowski 

  Powiat namysłowski – powiat w województwie opolskim, którego siedzibą jest Namysłów. Zaliczany do niego gminy: Namysłów, Domaszowice, Pokój, Świerczów, Wilków oraz miasto Namysłów.

  Teren odznacza się licznymi, pięknymi lasami, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i szeregiem zabytków. Przykładem atrakcyjnych walorów przyrody jest Stobrawski Park Krajobrazowy. Powiat możemy zwiedzać, dzięki wielu szlakom turystycznym, m.in. znanym szlakiem drewnianych kościółków. Ponadto odwiedzający mogą obejrzeć Namysłowski browar i zamek oraz Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Namysłowie. Układ dróg gwarantuje łatwe poruszanie się pomiędzy miejscowościami.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola